Tick ​​Bites – 3 Najczęściej zadawane pytania

Tick ​​Bites – 3 Najczęściej zadawane pytania
Również teraz jest właściwy czas zacząć szkolenie szczeniaka, aby pomóc w uniknięciu niepotrzebnych przepustek. Usuń kleszcza szczypcami chwytając go przez organizm, składając go lekko i wyciągnąć aż nadszedł usta recinded.
Najbardziej znane pasożytnicze zwierzęta męczyć psy są stawonogi znane jako kleszczy. Najczęściej atakują zwierzęta stałocieplne iw większości przypadków zlokalizowania się do obszarów, gdzie gospodarz odrost włosów jest mało lub prawie wcale, albo między ruchów. Żywią się krwią i może tam pozostać przez całą noc lub ostateczne przez kilka dni, w zależności od tego, co wiąże się ze kleszcz jest. Od momentu uzyskania ich nogi przymocowane do pewnego miejsca (wewnętrznych stronach nogawek, na obszarze ucha, fałdy skóry, rąk lub nóg), to oni trzymają w nim aż do powłok karmienia.

http://www.hemshin.org/borelioza/

Leczenie własność pcheł – Aby wykryć wymagają na wcześniejszym etapie, sam swojego zwierzaka może być wystarczająca. Wymaga to jednak tylko dzień na uzyskanie żeńskiej pchłę do kopulacji i leżał od 40 do 50 komórek jajowych. Jaja te odpadnie swojego zwierzaka i szybko rozprzestrzenił się w domu i trawy. Zobaczysz więcej pchły w ciągu kilku tygodni, osoba dokonać starań, aby kontrolować inwazję. Można to osiągnąć wraz z AGD Foggers / spraye, które pomogą zapobiec przyszłym inwazji.

Nie jest łatwo powiedzieć, ile osób ugryziony przez kleszcze i pchły każdego roku, a często bite wydawać takiej jak komar z lekkim bólem, trochę obrzęki i świąd. Oba pcheł i kleszczy wolą żyć na gospodarzy zwierzęcych, ale jeśli te zwierzęce gospodarze są unavailabe, a czasem choć są, będą poszukiwać posiłek z krwią człowieka, jak powiem ci. Generalnie ukąszenia nie są niebezpieczne, ale pchły niedawno znany wziąć pchły i kleszcze tyfus jednocześnie odznaczają nosicieli choroby z Lyme, gorączkę plamistą Gór Skalistych, a także kilka innych.

Drugi etap rozpoczyna się, gdy dana osoba zaczyna wytwarzać objawy grypopodobne, takie jak bóle mięśni, bóle głowy, zmęczenie, obrzęk węzłów chłonnych. Często pojawia się wiele tygodni po tym jak został ugryziony przez kleszcza, nawet jeśli nie wydaje się wysypka. Objawy mogą odejść w całości na jej bardzo, ale udostępniane w Internecie. także stać się znacznie gorzej. Czasami nawet więcej wysypki może appear.If zakażenie osiąga swoje serce, może to prowadzić do nieregularnych rytmów serca i klatki piersiowej bolesności. Jeśli to rozprzestrzenia się na układ nerwowy, może powodować drętwienie i mrowienie odczucia w kończynach lub paraliż twarzy. Jeśli wystąpi sztywność karku i bóle głowy, to z pewnością czas, aby dowiedzieć się z lekarzem, ponieważ samochody wskazywać na zapalenie opon mózgowych.

Lepiej zachować psów z miejsc, z trawą, gęstych roślin niższych lub innym miejscu będzie łatwiej mieć kleszczy całej sezonów kleszczy, które z kolei trwają od kwietnia do września.

Gdy szczeniak osiągnie około 12 tygodnia życia, powoli zaczynają karmienie szczeniąt suchej żywności tylko dwa razy dziennie. Tylko oferują posiłków jest przez około 15 minut, a następnie danie się, szkolić psa do jedzenia dwa razy codziennie. W dniach 6-9 miesiąca życia szczenię jadło rozpocząć mieszanie z dorastali karmy dla psów na drodze kilku tygodni.

Usta kleszcza trudno odczepić od porów i skóry. Aby usunąć kleszcza bezpiecznie używać pęsety lub palców w rękawiczkach. Po dostaniu się trzymać na swoim kleszcza wyciągnąć go wolno, prosto ponownie. Nie ściskać, skręcać, zgniatać ani przekłuwać kleszcza. Po usunięciu kleszcza czyszczenia powierzchni z alkoholem lub antyseptyczny. bardzo dobrze umyć ręce.

Czasami zwykle nie gryzie chcesz się martwić, ale użądlenia. użądlenia pszczół może być bardzo bolesne i kiedy dana osoba jest uczulona, ​​odkrył, że prowadzić do poważnych chorób, a nawet śmierci. Powinieneś być na zewnątrz, wykonać należy unikać obszarów, w których pszczoły zbierają się razem. Nie chodzić w trawie boso i uniknąć wpadając na krzakach w którym może ula. Jeśli zdajesz sobie sprawę, urażony, hałdy Stinger booster HHO jest to, że jest opuszczony i stosować lód w kierunku obszaru.
doświadcza połączenia, kontrolę pcheł korzyść, mój pies pominąć

Dodaj komentarz