Psy, kleszcze i borelioza – 5 Indywidualne trzeba wiedzieć

Psy, kleszcze i borelioza – 5 Indywidualne trzeba wiedzieć
Upewnij się, że wiesz, najprostszy sposób tam na punkcie stronie kempingu. Ona nie płakała o bolesnym rozwodzie została ona przez nie lub o jej działalności, które zawiodły.

http://www.hemshin.org/borelioza/

Wszyscy kochamy nasze psy, ale nie znają tam kilka chorób, które ludzie mogą zarazić przed kontaktem z wykorzystaniem chorego psa i szczeniak? Są one dość rzadkie, ale każdy mądry właściciel psa podejmuje działania w celu ochrony zarówno właściciela i psów.

Większość szczeniąt należy rozpocząć od prewencyjnej heartworm przynajmniej przez 2 miesiące stał starszy. A teraz w większości dotyczące Stanów Zjednoczonych, nasza rada jest taka, że ​​Filaria zapobiegawcze podawać przez cały rok, chociaż ryzyko dostać heartworms jest największa w miesiącach letnich.

Filaria zapobiegawczym jest zwykle podawana co miesiąc w postaci tabletki do rozgryzania i żucia. Najpopularniejsze marki to Heartgard i Interceptor. Potrzebne są pozwalających na tę tabletkę co miesiąc i poszukiwania miss miesiąca poinformować kliniki weterynaryjnej.

Jeśli ktoś może mieć bezpiecznie uchwycić kleszcza na skórze, jak to możliwe i następnie kroki nad głową i gębowego powinna zakończyć się w stanie nienaruszonym, ale teraz zaznaczyć. Twój usuniesz kleszcza, należy oczyścić miejsce dobrze z alkoholem lub innego środka dezynfekującego. Wiele zabicia kleszcza poprzez umieszczenie go w alkoholu.

Można również wnioskować, że lekarz daje badanie na boreliozę. Można zwrócić się do lekarza w sprawie zalecenia dotyczącego leków, aby uniknąć ewentualnej boreliozy wirusa. W zależności od tego, jak niedawne ukąszenie kleszcza była klienci zgłaszali otrzymania kilka dni lub kilka tygodni antybiotykami od lekarza.

psy free-roamingu może może dostać się do smietnikach i stosach kompostowych chcących nauczyć domu spleśniały żywności. Spożyciu pleśń może uwalniać toksyny w organizmie, które mogą potencjalnie spowodować żałobę.

Trzymać stosując dietę „paleolitu”: mięso, drób, ryby, produkują i orzechy. Idź organiczna. Jedzą trawę karmione wołowiny. Unikać z pszenicy i produktów mlecznych.
właściciel psa, powoduje ból, zapobiegając kleszcze, choroby połowowe

Dodaj komentarz