Pchły, kleszcze i komary: cykle życia psów choroby pasożytnicze

Pamiętam, że tata miał to kiedyś i powiedział, że uważa, że ​​spotka się ze swoim producentem. Zakażenie może być przenoszone przez gryzaki kleszczowe. Lekarze postawili ją na witaminy i testowali ją na wszystko, w tym boreliozę.

Stewart napisała w swoim blogu w czwartek, że poświęciła chwilę czasu na jej zajęcie, aby pożegnać się z Francescą i Sharkeyem przed wyjazdem za dobre wyniki. Wtedy Francesca beztrosko „uderzyła” ją.

Pupa i dorosły. Trzeba zrobić cykl życia, larwy rozwijają się w źrenice, które wylęga się na dorosłych. Bezpośrednim źródłem dorosłych w domu jest pupa, a nie pies. Osoba dorosła wychodzi z pupy, a następnie przeskakuje na gospodarza.

Pchły nie są jedynym zagrożeniem, że twój pies ma teraz. Zazwyczaj kleszcze przywierają do roślinności i przylegają do zwierząt przechodzących. Kleszcze Tick ma zaoferować twój pies takie zakażenia, jak borelioza, ehrlichiosis i Rocky Mountain zauważyły ​​Nudności. Kleszcze mogą również dać ci te infekcje. Najczęściej znajdziesz kleszcze wokół szyi psa, ostatecznie uszy, w fałdach pomiędzy nogami, a także ciałem i między palcami. Ukąszenie Ticks może powodować podrażnienie skóry.

Kiedy wyjeżdżasz na zewnątrz, szczególnie las lub las, wsuwaj spodnie w skarpetki, upewnij się, że kleszcz ledwo znajdzie twoje nogi w wyniku posiłku i nosi lżejsze ubrania, aby osoba nie dostrzegła kleszczu w żadnym momencie.

Choroba Lyme może mieć straszne objawy u jednej osoby, a druga może nie powodować żadnych objawów choroby. Choroba Lyme jest bardzo trudna do zdiagnozowania, ale test krwi jest często wiarygodnym testem na choroby z lyme. Antybiotyki mogą w znacznym stopniu pomóc w odzyskiwaniu kwestii dotyczących zdrowia lymy.

Przechowywać potrawy w sposób ciasny. To resztki lub żywność do utylizacji śmieci, ludzie muszą wraz z tym w celu prawidłowego zamknięcia. Zaleca się stosowanie szczelnych plastikowych pojemników.

Należy zachować szczególną ostrożność w usuwaniu kleszczy. Po pierwsze, musisz chronić się rękawiczkami lateksowymi. Używając kleszczy, zbliżaj się do skóry psa tak blisko, jak to tylko możliwe, starając się usunąć, ciągnąc prosto, aby upewnić się, że nie zostawiaj za głową lub tylnymi nogami. Następnie umieść kleszcze w alkoholu do tarcia, aby zabić po tym dokładnie umyć dotknięty obszar skóry psa. Kontynuować monitorowanie miejsca zgryzu w celu wykrycia zakażeń lub wysypki. Szczególnie wyczyść swoje kleszcze wodą i mydłem, a następnie pocieraj alkohol.

Choroba z Lyme może mieć wiele różnych objawów, gdy tylko rozpozna Cię lub po prostu ukochani zostali ugryzieni, każdy z tych objawów powinien skłonić Cię do wykrycia praktykującego. Nie czekaj, zanim objawy wystąpią, ponieważ lekarz nie wymaga więcej objawów, aby zdiagnozować, czy jest to choroba Lyme, czy nie. Badania krwi mogą określać, czy jest to rzeczywiście choroba z Lyme, a leczenie może rozpocząć się jak najszybciej. Pamiętaj, że wczesne leczenie jest lepszym rokowaniem.