Na świeżym powietrzu w Ontario: znać się z kleszczy i choroby z lyme

Często występujące w krajach tropikalnych obserwuje się powtarzające się dreszcze i nudności. Jeśli tego nie zrobisz, worek będzie inkubatorem. Bardzo ważne jest, aby dowiedzieć się, twój pies dla tych pajęczaków.

Skóra Twojego psa jest szczególnie podobna do ludzkiego. Skóra jest największym organem wraz z pierwszą dotyczącą obrony przed szkodliwym mikroorganizmem. Skóra Twojego psa będzie widocznym ostrzeżeniem dla danego właściciela, jeśli zwierzę może mieć wpływ na alergię pasożytniczą, która może prowadzić do poważnych chorób.

Jeśli krewny znajduje się pod mikroskopem, otrzymacie węże. Czynnikiem powodującym chorobę Lyme Borrelia Burgdorferi wygląda podobnie jak wąż, a także syfilis. Jakoś bardzo trudno było zidentyfikować te mikroorganizmy, które lubią węże.

Porada dla pieszych z psami: Przynieś wodę dla Ciebie i Twojego kota. Psy są odwodnione, a także bardziej niż ludzie. Przenoś wodę i składane miseczki z tobą przez cały rok.

Po trzecie: Sprawdź się, partnerze, dzieciom i zwierzętom za kleszcze po spędzeniu czasu na świeżym powietrzu, zwłaszcza w lesie lub gdzie często okazuje się, że jelenie jest częste, jakie rodzaje. Zwykle można to osiągnąć przez doskonałe szczotkowanie lub za pomocą gładkiego grzebienia.

Inne objawy to dreszcze, gorączka, zmęczenie, bóle, mrowienie lub drętwienie, bóle głowy i obrzęki gruczołów chłonnych. Jeśli uważasz, że może wystąpić borelioza, patrz przeszłość historyczną, jak tylko będzie to możliwe.

Połóż kleszcz w dwóch małych torebkach ziploc, jeśli nadal jest twój. Można również użyć małego szczelnie zamkniętego pojemnika. Zapobiega to wydostawaniu się kleszczu.

Kiedy postępujesz zgodnie z wcześniej wspomnianymi wskazówkami, twój dom pozbędzie się kleszczu. Chorobę z Lyme można zapobiegać i utwardzać. Korzystanie z naturalnych technik oszczędza pieniądze, aby sprawdzić sklep spożywczy, aby szukać leczenia odstraszającego kleszcz rrn swoją rodzinę. Wreszcie dzięki temu będziesz miał wystarczającą ilość dla członków rodziny i chronić ich przed szkodami.