Populacja Tick wzrasta na Środkowym Zachodzie

U psów większość zwierząt dotkniętych chorobą nie wykazuje objawów choroby. Północna Kalifornia, Oregon i części na wschodnim wybrzeżu powoli są „zaatakowane” przez boreliozę. Testy wracają razem z fałszywym okropnem.

To dopiero początek sezonu jesiennego, który jest dojrzały do ​​kleszczy jelit przenoszących Lyme Problem. Choroba z Lyme może mieć wpływ na psa, ludzi, ptaków, kotów i zwierząt gospodarskich i jest rozpoczynana i rozprzestrzenia się przez bakterie zwane Spirochete.

Ale nadal żyć było łatwiej dla lekarzy i pacjentów: w 2009 Connecticut i mógł Rhode Island uchwalił ustawy, chroniąc lekarzy przed sankcjami za bardzo długą chorobę Lyme.

Przechowywać potrawy w sposób ciasny. To resztki lub żywność na śmieci, członkowie rodziny muszą się upewnić, że moment został właściwie zamknięty. Zaleca się stosowanie szczelnych plastikowych pojemników.

Malaria jest zdecydowanie borelioza wraz z pasożytem przenoszonym przez gryzienie zakażonych paskudnych muchowych robaków. Często w krajach tropikalnych choroba jest postrzegana jako powtarzające się dreszcze i uczucie mdłości, wymioty.

Choroba z Lyme może mieć objawy grypy z bólem, gorączką i bólem głowy. Wielu ludzi dostaje te objawy i nie zwraca uwagi na tych ludzi, dopóki nie mają choroby lyme z nieprawidłowościami w stawach. Choroba z Lyme może mieć również wpływ na serce i neurologię.

Jeśli koszulka lub spodnie i stało się jasne, że nie pasuje do tego, co należy zrobić? Otrzymasz dodatkowe lub zwrot. Podobnie było z Lyme. Pomimo metod leczenia, nawet jedna trzecia pacjentów z Lyme nigdy nie osiągnęła poprawy. Poszli więc do swoich lekarzy, mówiąc, że dodatkowe leczenie może być konieczne. Ale antybiotyki są drogie. Tak więc badania medyczne przeprowadziły 4 kontrolowane badania z podwójnie ślepą próbą internetową. Dwie z nich wykazały korzyści z długotrwałego leczenia, pozostałe dwa w żaden sposób. Więc co zrobiła oficjalna medycyna?

# 10 Wskazówka na piesze wędrówki z psami: Użyj środków zapobiegawczych dla kleszczy i pcheł. Cel szczepionki przeciwko chorobom z Lyme i gwarantuje, że jest on zaktualizowany w odniesieniu do innych inokulacji. Uważaj na objawy tych drażniących zwierząt i traktuj je jako konieczne.